10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Hüseyin Tanrıverdi 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü münasabetiyle bir mesaj yayınladı

Tanrıverdi mesajında, hayatın bunca zorluğu arasında kamuoyunun haber alma özgürlüğü için mücadele eden Gazetecilere ve tüm Medya emekçilerine Veteriner Hekimler adına teşekkürlerini iletti.

Kıymetli Basın çalışanları 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Halkın doğru ve tarafsız habere ulaşabilmesi için 7 gün 24 saat zor koşullarda emek sarfeden ; çalışan , çalışmayan, emekli olmuş, gazeteci olabilmek için üniversitelerde okuyan tüm medya emekçileri yılın yalnızca tek günü değil her gün önemli önemsenmelidir.

Demokrasilerin vazgeçilmezi Gazete ve medya kuruluşlarının ve çalışanlarının kısıtlı imkanlar ile başarılı işler yaptıklarının farkındayız. Ülkemizin en sıkıntılı dönemlerinde dahi Milletimize haber ulaştırmaya çalışarak, canlarını kaybetme pahasına görevlerini sürdüren değerli basın mensuplarının her daim yanındayız.

Son Yıllarda gündemden düşmeyen hayvan sevgisi ve buna eşdeğer olarak artan hayvana şiddet mevzuları başta olmak üzere alanımızla ilgili tüm konularda biz Veteriner Hekimlerin görüşlerini halka ulaştıran sizlere mesleğimiz adına müteşekkiriz.