Anadolu’nun Hayvancılık Merkezlerinden Kırıkkale’de Teşkilat Çalışmalarında Bulunduk

Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, Anadolu’nun Önemli Hayvancılık merkezlerinden Kırıkkale’de bir dizi etkinlik ve ziyaretlerde bulundu.

Eski ismi Kale tepe olan kadim şehir Kırıkkale’de bulunan meslektaşlarımızın yoğun ilgileri ve destekleri ile başarılı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, odamız sorumluluğu alanında bulunan her yere gideceğiz, üyelerimizin sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm bulmaya çalışacağız dedi.

Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Miyase Çınar hanımefendiyi Üniversitedeki makamında ziyaret eden yönetimimiz , fakülte ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi aldı. Geleceğin Hekimleri olan öğrencilerin eğitim süreçleri ilede görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette Dekan ÇINAR , görüşmeden çok memnuniyet duyduğunu ve Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasına da iade-i ziyarette bulunmak istediğini söyledi.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlikte meslektaşlarımız ile buluşan yönetimimiz , 2 saatten fazla süren toplantıda, üyelerimize odamız faaliyetleri, hedefleri hakkında bilgiler aktardılar. Veteriner Hekimlerimizin yaşadıkları sorunlarında konuşulduğu buluşmada, Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, katılımcılardan gelen soruları da cevaplandırdı. E-reçete sistemi başta olmak üzere çeşitli konular hakkında yapılan istişareler sonunda üyelerimiz ile hatıra fotoğrafı da çekildi.

Temsilcimizi Belirledik

Seçim sürecinde bulunduğumuz vaatler arasında yer alan temsilciliklerimizin oluşturulmasında bir adım daha attık. Kırıkkale Temsilcimizi de belirledik. Üyelerimizin görüşleri ve onayları doğrultusunda demokratik ortamda gerçekleştirilen seçim ile Veteriner Hekim Sayın Ömer TUNA, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Kırıkkale İl Temsilcisi olarak belirlendi. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

İl Müdürümüz Sırrı YILMAZ İle Görüştük

İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Sırrı YILMAZ ile gerçekleştirilen görüşmede Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunları Yılmaz’a iletti. Yılmaz, Veteriner Hekimlerimiz Ülkemiz hayvancılığı açısından çok ciddi çalışmalarda bulunmaktadırlar. İlimiz Anadolu’nun önemli hayvancılık şehirlerinden birisidir. Dolayısı ile sizlerin önemini daha fazla hissetmekteyiz. Görüşlerinizi, önerilerinizi, taleplerinizi her daim bana iletibilirsiniz dedi. Tanrıverdi, kabullerinizden dolayı şahsım ve mesleğimiz adına sizlere teşekkür ediyorum. Odamız sorumluluk alanında bulunan İlinizde üyelerimizin faaliyetleri ve sorunlarının çözümü için daha fazla bir araya gelmek istiyoruz dedi. Görüşme sonunda İl Müdürümüze günün anısına plaket takdim edildi.

Medya Toplum İle Aramızdaki Bağdır 

Şehrin önemli medya kuruluşlarından Kale Medya grubunu ziyaret eden Başkanımız, burada gazete yetkililerine ziyaret ile ilgili çalışmalarını aktardı. Basının toplum ile kurumlar arasında bir bağ olduğunu dile getiren Hüseyin TANRIVERDİ, sizleri önemsiyoruz, gittiğimiz her yerde gazeteleri, televizyonları , radyoları toplantılarımıza davet ediyoruz dedi.

 

Oda Saymanımız Salih IŞIK’ta teşkilat çalışmalarına katılarak , üyelerimize alanı ile ilgili çalışmalar hakkında sunumlar gerçekleştirdi.