Ankara Dişhekimleri Odası ve Ankara Eczacılar Odasına Ziyarette Bulunduk

Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kadir Tarık KALAYCI, Salih IŞIK, Zeynep Pınar KAYA, Duygu DEMİRÖZ ile birlikte Ankara Diş Hekimleri Odası ve Ankara Eczacı Odası’nı ziyaret ettiler.

Oda Başkanları Serhat ÖZSOY ve Süleyman GÜNEŞ ‘in ev sahipliklerinde gerçekleşen görüşmelerde kurumlar arasında yapılması hedeflenen projelerde konuşuldu. Meslek odalarının her daim yakın temas halinde olmaları gerektiği gerçeğinin sürekli vurgulandığı ziyaretler sırasında tek tıp konseptinde Veteriner Hekimlerin daha aktif bir şekilde sahada olacaklarını ifade eden Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, odamızın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında da bilgiler aktardı. TANRIVERDİ, sağlık hizmet kolunda faaliyet gösteren odalar olarak bir bütün halinde çalışmalıyız. Gerek toplum nazarında gerek ise Devlet kurumları nezdinde sorunlarımızı çözmek istiyorsak bu birlikteliği sağlamamız şarttır dedi.

Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Serhat ÖZSOY , ziyaretten memnuniyet duyduğunu Diş Hekimleri olarak Veteriner Hekimler ile her daim ortak çalışmalar içinde olmaktan mutlu olacaklarını söyledi.

Ankara Eczacı Odası Başkanı Süleyman GÜNEŞ’te Veteriner Hekimler’de olduğu gibi kendilerininde filli hizmet zammı ve emeklilik sonrası maaşların iyileştirilmesi konusunda müzdarip olduklarını ve haklarını alamadıklarını söyledi. GÜNEŞ, ilerleyen süreç de Odamız ile birlikte çeşitli projelerde bir arada olabileceklerinide söyledi.

Her iki Oda Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri en kısa sürede Odamıza iade-i ziyarette bulunacaklarını da açıkladılar.