HACCP Eğitim Seminerimizi Başarı İle Tamamladık

Odamızın 27-28-29 Mart tarihlerinde düzenlediği Haccp Eğitim Semineri yoğun katılımla gerçekleşti. Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tesislerinde 3 gün süren etkinlikte, alanlarında uzman akademisyenlerimiz katılımcılarla buluştular.

Prof.Dr. Bülent MUTLUER , Prof.Dr. Tansel ŞİRELİ ve Prof.Dr. Ayhan FİLAZİ, 25 farklı konuyu 3 gün boyunca anlattılar. Katılımcılardan gelen sorularıda cevaplayan Hocalarımız eğitim ve saha tecrübelerinide paylaştılar.

Seminerde açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ, AVHO olarak gerek meslektaşlarımızın gerek ise gıda sektöründe çalışan farklı meslek sahiplerinin eğitimlerine ve uzmanlıklarına katkı sağlayacak bu tür projeleri sürdürmeyi hedefliyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen değerli akademisyenlerimize teşekkür ediyorum. Günümüzde insanlığın en önemli meselelerinden biriside gıda güvenliğidir. İstisnasız her birey güvenilir gıda tüketmek istemektedir. Bu durum nasıl olacaktır elbette üretilen gıdanın üretim ,denetim ve kontrol aşamalarının hatasız bir şekilde tamamlanması ile mümkündür. İşte bu süreçlerde görev alacak sizlersiniz. Veteriner Hekimlerdir, ilgili meslek sahibi kişilerdir. Sizlerde kurs sonunda edineceğiniz belge ile yetkinizi güçlendirecek ve sahada daha üst düzey imkanlar ile çalışma fırsatı bulacaksınız.

Şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına tüm katılımcıları şimdiden kutluyor , başarılar diliyorum dedi.

Ülkemizin gıda ve perakende alanında lider firmalarından Metro Gross’da gerçekleşen uygulama eğitimi ile sona eren seminerde, katılımcılarda Oda yönetimize teşekkürlerini ilettiler.