TÜSİAD Ankara Temsilciliğini Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, Genel Sekreterimiz Tarık Kalaycı ile birlikte TÜSİAD Ankara Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Temsilci Eray Akdağ ve Kamu Kurumları ile İlişkiler Uzmanı Ümit Barış Urhan’nın ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ile TÜSİAD arasında ileride uygulanabilmesi istenen projeler ile ilgili çalışmalar konuşuldu.

Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi ise TÜSİAD yetkililerine kabulleri için teşekkürlerini iletti. Tanrıverdi, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Ülkemizin önemli bir sivil toplum kuruluşudur. İş dünyasını temsil eden kurum ile yapabilecek birçok ortak çalışmalar var. Veteriner Hekimlerimiz ile TÜSİAD üyesi iş insanlarını buluşturmak gayesindeyiz.

Ziyaretimizin amacı Oda olarak, Ankara’daki STK’lar ile işbirliklerimizi artırmaktır. Veteriner Hekimliğin, mesleğimizin önemini anlatmak, sorunlarımızı çözebilmek adına bu tür ziyaretleri gerçekleştirmek durumundayız. Gıda ve hayvancılık alanında Ülkemizin en değerli yatırımcıları kurumunuza üye olan değerli iş insanları arasında yer almaktadır. Bu alandaki yatırımları doğru yönlendirmek ve yönetebilmek adına Veteriner Hekimler olarak göreve hazırız.

Görüşme sonunda Oda Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi ve Genel Sekreterimiz Kadir Tarık Kalaycı , TÜSİAD heyetini odamızı ziyaret etmeye davet etti.

TÜSİAD Ankara Temsilciliğine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.