• 19 Ocak 2022

E-Reçete Talimatlarını Bakanlıkta Görüştük

6 Kas 2021

Değerli meslektaşlarımız, 
 

14 Ocak 2020 tarihinde Ankara?da Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Fatih METİN ile Bursa Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri Sayın Melike BAYSAL, Sayın Prof. Dr. Hasan BATMAZ, Serbest Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Sayın Bilsay KÖMÜRCÜ KANAT, Veteriner Hekimler Derneği adına Sayın S. Kemal KUTLAY ve Serbest Veteriner Hekimler Derneği üyesi Sayın İsmet ÇOLAKEL ile Odamız Genel Sekreteri Sayın K. Tarık KALAYCI, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın İlker ÇELİK’in katılımlarıyla, e-reçete talimatı konusunda bir toplantı gerçekleştirildi. 
 

Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Fatih Metin’e “e-reçete adıyla çıkarılan talimatların 6343 sayılı Meslek İcra Kanunumuza aykırılıkları”  yaşanan olumsuzlukları ve sıkıntılarımızı paylaştık. Gıda değeri olan hayvanlarda ?kalıntı izlemenin öneminin? farkında olduğumuzu ve bu konuyu kesinlikle desteklediğimizi dile getirdik. 
 

Konuya gösterdikleri ilgi ve yaklaşımından dolayı Bakan Yardımcısı Sayın Fatih METİN’e, Özverili çabaları nedeniyle başta Sayın Melike BAYSAL olmak üzere,  Sayın Prof. Dr. Hasan BATMAZ’a, Sayın Bilsay KÖMÜRCÜ KANAT’a, Sayın S. Kemal KUTLAY’a ve Sayın İsmet ÇOLAKEL’e teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir