👤Üye/Öğrenci Girişi      🛒Mağaza 

DUYURULAR

Teb Bankasından Odamız Üyelerine Özel Avantajlar

ODA ÜYELERİNİN İHTİYAÇLARI İÇİN:

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerinin aşağıdaki ürünlerden en az bir adedini aktif kullanmaları durumunda belirtilen avantajlar verilecektir.

  • (Pos ücret muafiyeti için koşullar ayrıca belirtilmiştir.)

POS

Patron Kart

Taksitli Ticari Kredi

Çek Karnesi

Avantajlar:

  • Aylık POS cirosu > 1.500 TL olan üyelerimize POS ücreti muafiyeti verilecektir. Muafiyet verilecek ücretler;

Mobil POS Ücreti

ADSL POS ÜCRETİ

ÖKC İlk Ay Hizmet Bedeli (1 adet)

ÖKC Hizmet Bedeli

TEB POS cihazlarında üye işyerlerine müşteri özelinde fiyatlama yapılacaktır.**

Taksitli ticari kredide anapara ertelemeli, 36 aya vadeye kadar, 1.60%** faiz oranı (Kredi limit sınırı olmaksızın) kredi seçeneği sunulacak,  50 Bine TL’ye kadar olan kredilerde kullandırım sırasında masraf alınmayacaktır.**

Bünyesinde taksitli ticari nakit kredi, şirket kredi kartı ve KMH olmak üzere 3 farklı ürün bulunduran Patron Kart kullanma imkanı olacaktır*. Patron Kart ile alışveriş yapılması ve ATM’den KMH hesabına erişebilmesinin yanı sıra 7/24 şubeye gelmeden ATM, kurumsal internet bankacılığı, kurumsal mobil bankacılık ve şirket telefon bankacılığı vasıtasıyla taksitli ticari kredi kullanma imkanı bulunmaktadır.

İnternet Bankacılığı ve mobil bankacılık kanalından EFT ve Havale işlemi ücretsiz olarak sunulacaktır.

10 yapraklı çek karnesi alması durumunda, 2 adet çek karnesi için masrafsızlık uygulanacaktır. (Damga vergisi müşteriden alınmaktadır)

Detaylı Bilgi için:

Teb Necatibey Şubesi

TEB / Necatibey Şubesi

Aslı Kanıcıoğlu  ; 0530- 695 06 46

Mehmet Özoğlu ; 0532-584 88 19

Nazlı Özge Şener  ; 0533-707 82 5

*Banka kredi taleplerinde gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.

** Banka piyasa koşulları doğrultusunda, tüm ürünlerde faiz oranı değiştirme hakkına sahiptir.

***İşlem türü için verilen avantajın tamamının kullanılması durumunda aynı işlem türünden bir sonraki yapılacak işlemde ilan edilen Bankanın https://www.teb.com.tr/tuzel-urun-ve-hizmet-ucretleri/ sitesinde yayınlanan ücretler uygulanacaktır

**** Banka, kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir.

TEB Patron Kart Esnafa Güç Veren Kart

Esnaf en çok ihtiyaç duyduğu kredi ihtiyaçlarını tek bir kart ile karşılayabilsin diye TEB Patron Kart var!

Taksitli Kredi : Patron Kart ile şube, ATM, kurumsal internet şubesi, kurumsal mobil uygulama ve şirket telefon şubesinden karta özel tahsis edilen limit kapsamında taksitli kredi kullanılabilmektedir

Kredili Mevduat Hesabı: Patron Kart sahipleri acil nakit ihtiyaçlarını, fatura ve düzenli ödemelerini hesaplarında para olmasa bile kartlarına tanımlı KMH limitleri sayesinde şube, ATM, telefon bankacılığı, kurumsal internet şubesi ve kurumsal mobil uygulama üzerinden karşılayabilirler.

Business Card: Şirketiniz adına yurt içinde ve yurt dışında güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalardan Bonus kazanır, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilir, şirket masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. ayrıca Patron Kart’ın bir çok avantajından da faydalanabilirsiniz:

TEB Bonus Business Card  ile 150 TL ve üzeri tüm restoran harcamalarınızda, harcamanızın %10?u kadar Bonus kazanabilirsiniz

İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarından her ek kart için %50 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Banka tüm ürün ve kampanya özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Güncel kart özelliklerine www.teb.com.tr  adresinden erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın