Haberler

BAŞKAN BAYDIN, DEKAN YARSAN İLE BİR ARAYA GELDİ

                Oda Başkanımız Ahmet BAYDIN ve Genel Sekreterimiz Seda HORUM METE, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı’nı ziyaret etti.

                Dekan Prof. Dr. Ender YARSAN ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Alev Gürol BAYRAKTAROĞLU ile görüşen Başkan BAYDIN, öğrencilere önlük ve nutuk armağan etti. Mesleki konularda fikir alış verişinde bulunulan ziyarette, Odamızca Veteriner Fakültesi öğrencilerine sağlanacak burs için çalışmalara başlanma kararı alındı.

                Görüşmede Başkan Ahmet BAYDIN ve Dekan Prof. Dr. Ender YARSAN Fakültelerde müfredat çalışmaları için Odamızın klinisyen Veteriner Hekimlerin, yeni mezun Veteriner Hekimlerden beklentilerini içeren bir çalışma yaparak, Dekanlığa iletilmesine karar verdiler.

Avatar

editorialteam

About Author

Leave a comment

Benzer içerikler

Haberler

Atamız’ ı Ziyaret Ettik

  • 13/09/2021
Veteriner Hekimler Birliği, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerimiz ve Veteriner Hekim arkadaşlarımızla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mız vesilesi
Haberler

“VETERİNER HEKİMLİK MESLEĞİNDE KADIN OLMAK” PANELİNE KATILIM SAĞLADIK

  • 05/11/2021
Yönetim Kurulu Üyemiz , Dr. Zeynep Pınar KAYA, İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın düzenlemiş olduğu ? Veteriner Hekimlik Mesleğinde Kadın Olmak?