Yönetim Kurulu


Ahmet BAYDIN / Yönetim Kurulu Başkanı

2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı fakültede Veteriner Dahiliye Yüksek Lisansını 2014 yılında başarıyla tamamladı. 2012 yılında kurduğu Pet 312 Veteriner Kliniklerinde klinisyen veteriner hekim olarak çalışmaktadır. 48. Dönem AVHO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüştür. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Aslıhan TAN / Genel Sekreter

2015 yılında Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalında yüksek lisansa başladı. 2013-2014 yıllarında Macaristan-Budapeşte’de Heamotology and Oncology Center ve Saint İstvan Üniversitesi’nde stajını tamamladı. 2018 yılında Vetco Veteriner Kliniğini kurdu ve burada görevine devam etmektedir. 48. Dönem AVHO Y. Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. İki köpek, üç kediye ebeveynlik yapmaktadır.


Olcay ÇAĞLAR / Sayman

2013 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Epidemiyoloji Tezli Yüksek Lisans eğitimini başarıyla tamamladı. Gıda sektöründe dört yıl çalıştıktan sonra İtalya ve Yunanistan’da akademik çalışmalarda bulundu. Şu anda kurucusu olduğu PraticMed firmasını yönetmektedir. 48. Dönem AVHO Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.


Emine ÖKSÜZ DURMAZ / Yönetim Kurulu Üyesi

2013 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2014 – 2016 yıllarında Bingöl Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2016 yılından itibaren Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğü Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılık Daire Başkanlığı’nda çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.


Nadide YILDIRIM / Yönetim Kurulu Üyesi

2018 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2019 yılından itibaren Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı çatısı altında Hayvancılık Hizmetleri Şube Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak çalışmaktadır. Ankara’ya yapılan ve yapılacak olan hayvancılık hizmetleri faaliyetlerinde aktif olarak görev almakta ve belirlenen projelerde proje sorumlusu olarak çalışmaktadır. 48. Dönem AVHO Y. Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür.


Ferit AKKURT / Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

2008 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. Polatlı ilçesinde özel klinik sahibidir. Aynı zamanda 2018 den bu yana Polatlı Veteriner Hekimleri Platformunun Başkanlığını yürütmekte olup, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası’nın da Polatlı İlçe temsilciliği görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Ş. Tunç ALTINTAŞ / Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

2012 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2013 yılında veteriner hekim olarak çalışmaya başladığı Aviagen Anadolu Ana Damızlık Tavukçuluk şirketinde çiftlik yöneticisi olarak görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.