👤Üye/Öğrenci Girişi      🛒Mağaza 

HABERLER

Türkiye’de ilk kez Polatlı’da Koyun ve Kuzu Yetiştiricilerine Yönelik Sempozyum düzenlenmiştir

 

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Polatlı Temsilciliğimiz, Polatlı Kent Konseyi Tarım Meclisi ve Polatlı Veteriner Hekimler Platformu işbirliği ile Türkiye’de ilk kez Polatlı?da Koyun ve Kuzu Yetiştiricilerine Yönelik Sempozyum düzenlenmiştir.

Kent Konseyi konferans salonunda gerçekleştirilen Sempozyumda Koyun ve Kuzu yetiştiricilerine; Koyun Kuzu Yetiştiriciliği ve Püf noktaları, Gebelik zamanı beslenme gibi konularda bilgi verildi, yetiştiricilerin soruları cevaplandırıldı.

Sempozyumun sonunda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ ile Genel Sekreterimiz K.Tarık KALAYCI tarafından Polatlı’da Koyun ve Kuzu Yetiştiricilerine Yönelik Sempozyuma verdiği desteklerden dolayı Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Salih TEKELİ’ye, Değerli Hocalarımız Prof.Dr. Seher KÜÇÜKERSAN’a, Doç.Dr. İdil BAŞTAN’a ve Dr. Serdar SIZMAZ’a plaket verildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TANRIVERDİ ve Genel Sekreterimiz K.Tarık KALAYCI Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Salih TEKELİ’ye, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Polatlı Temsilciliğimizde görev alan meslektaşlarımıza, Polatlı Kent Konseyi Tarım Meclisi ve Polatlı Veteriner Hekimler Platformuna Değerli Hocalarımız Değerli Hocalarımız Prof.Dr. Seher KÜÇÜKERSAN’a, Doç.Dr. İdil BAŞTAN’a ve Dr. Serdar SIZMAZ’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın