👤Üye/Öğrenci Girişi      🛒Mağaza 

HABERLER

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Kutlu Olsun

Odamızda Düzenlenen Bir Kokteyl İle  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü Kutladık.

Düzenlenen Kokteyle Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender YARSAN, Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Gülay ERTÜRK, Ankara Diş Hekimleri Odası Başkanı Serhat ÖZSOY ve Yönetim Kurulunun yanı sıra meslektaşlarımız katıldı.

Yönetim Kurulu Üyelerimizden Duygu KAHRAMAN’ın açılış konuşmasıyla başlayan kokteylde, Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Gülay ERTÜRK, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender YARSAN ve Oda Başkanımız Ahmet BAYDIN da birer konuşma yaptılar.

Müzik eşliğinde, sıcak ve samimi sohbetlerin gerçekleştiği, bir araya gelip sohbet etmenin keyfine varıldığı gecede ressam meslektaşımız Beyza BAŞAR’ın odamızda bir hafta süreyle gerçekleşecek sergisinin açılışı da yapıldı.

“Veteriner Hekimlerden Doğa Anaya Kadınlar Günü Hediyesi” sloganıyla kadın meslektaşlarımıza 10 çeşit kır çiçeği tohumunun ve çeşitli hediyelerin verildiği kokteyl, sohbetlerin ardından son buldu.

Mesleğimizi en iyi şekilde temsil eden, bizleri her zaman ileriye taşıyan ve dokundukları her hayatı güzelleştiren kadın meslektaşlarımızın ve tüm kadınların “Kadınlar Günü”nü bir kez daha kutluyoruz.

Bir yanıt yazın