Haberler

Yönetim Kurulumuz, Başkan Mansur YAVAŞ’ı ziyaret etti

Yönetim Kurulumuz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ’ı ziyaret ederek, mesleki taleplerimizi iletti.

Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü suni tohumlama çalışmalarının klinisyen meslektaşlarımızla yürütülmesi için yeniden bir düzenleme yapılması gerektiği Sayın Başkana iletildi. Ayrıca Yönetim Kurulumuz, sokak hayvanları konusunda Ankara’daki tüm meslektaşlarımızın içerisinde yer alacağı bir kısırlaştırma çalışması için ortak proje yürütülmesi gerektiğini ve belediyenin sahipli hayvanlara hizmet vermemesi gerektiğini söyledi.

Başkan YAVAŞ, sokak hayvanları sorunun Ankara’da bitirilmesi gerektiğini belirterek, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ile beraber bu sorunu olabilecek en kısa sürede bitirmek istediklerini dile söyledi. Başkan YAVAŞ diğer taleplerimiz ile ilgili bürokratlara talimat vereceğini ifade etti.

Sayın Başkana nazik misafirperverliği ve ilettiğimiz sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı nedeniyle teşekkür ederiz.

Avatar

editorialteam

About Author

Leave a comment

Benzer içerikler

Haberler

Atamız’ ı Ziyaret Ettik

  • 13/09/2021
Veteriner Hekimler Birliği, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerimiz ve Veteriner Hekim arkadaşlarımızla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mız vesilesi
Haberler

“VETERİNER HEKİMLİK MESLEĞİNDE KADIN OLMAK” PANELİNE KATILIM SAĞLADIK

  • 05/11/2021
Yönetim Kurulu Üyemiz , Dr. Zeynep Pınar KAYA, İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın düzenlemiş olduğu ? Veteriner Hekimlik Mesleğinde Kadın Olmak?