Haberler

Yönetim Kurulumuz Prof.Dr. Yunus KILIÇ’ı Ziyaret Etti

Oda Başkanımız Ahmet BAYDIN, Genel Sekreterimiz Seda HORUM METE ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsa YILDIRIM Milletvekili meslektaşımız Prof. Dr. Yunus KILIÇ’ı ziyaret etti.

Mesleki konuların istişare edildiği ziyarette mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunları Prof. Dr. Yunus KILIÇ’a aktarılırken, ülke hayvancılığı hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

Prof. Dr. Yunus KILIÇ mesleğin sorunlarını bildiğini ifade ederken, çözümler için çalışmalar yürütüldüğünü bundan sonra da çözümler için Ankara Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ile sürekli irtibatta olacaklarını kaydetti.

Sayın KILIÇ’ın meslektaşlarımızın sorunlarına olan hakimiyeti memnuniyetle karşılanırken, kendisine her alandaki meslektaşlarımızın sorunları detaylı bir şekilde aktarıldı.

Odamızın rozetlerinin hediye edildiği Yunuz KILIÇ, rozetleri gururla takacağını ifade ederek tüm meslektaşlarımıza selamlarını iletti.

Misafirperverliği ve gösterdiği ilgi nedeniyle Sayın Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

Avatar

editorialteam

About Author

Leave a comment

Benzer içerikler

Haberler

Atamız’ ı Ziyaret Ettik

  • 13/09/2021
Veteriner Hekimler Birliği, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerimiz ve Veteriner Hekim arkadaşlarımızla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mız vesilesi
Haberler

“VETERİNER HEKİMLİK MESLEĞİNDE KADIN OLMAK” PANELİNE KATILIM SAĞLADIK

  • 05/11/2021
Yönetim Kurulu Üyemiz , Dr. Zeynep Pınar KAYA, İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın düzenlemiş olduğu ? Veteriner Hekimlik Mesleğinde Kadın Olmak?