Haberler

Yönetim Kurulumuz Fethi Yaşar’ı Ziyaret Etti

Genel Sekreterimiz Seda HORUM METE, Saymanımız Olcay ÇAĞLAR ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsa YILDIRIM Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR’ı ziyaret etti.

Yenimahalle Belediyesince açılacak olan barınak hakkında bilgiler veren Başkan Fethi YAŞAR, Türkiye’nin sokak hayvanları ile ilgili yeni bir kanuna ihtiyaç duyduğunu belirterek, bu kanunu çıkartacak olanında Veteriner Hekimler olduğunu ifade etti. Başkan YAŞAR, bu konuda kendilerine düşeni yapmaya hazır olduklarını da kaydederek, açılacak olan barınak tamamlandıktan sonra Veteriner Hekimler Odası ile beraber gezmek istediklerini söyledi.

Yaklaşımları nedeniyle Başkan YAŞAR’a teşekkür eden heyet sokak hayvanlarına yönelik beraber yapılabilecek çalışmalar hakkında fikirlerini sundu.

Avatar

editorialteam

About Author

Leave a comment

Benzer içerikler

Haberler

Atamız’ ı Ziyaret Ettik

  • 13/09/2021
Veteriner Hekimler Birliği, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerimiz ve Veteriner Hekim arkadaşlarımızla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mız vesilesi
Haberler

“VETERİNER HEKİMLİK MESLEĞİNDE KADIN OLMAK” PANELİNE KATILIM SAĞLADIK

  • 05/11/2021
Yönetim Kurulu Üyemiz , Dr. Zeynep Pınar KAYA, İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın düzenlemiş olduğu ? Veteriner Hekimlik Mesleğinde Kadın Olmak?