Haberler

AVHO Akademi Yılın İlk Eğitimini Gerçekleştirdi!

AVHO Akademi bünyesinde Odamızda düzenlenen, Dr. İlayda PAZARBAŞILAR tarafından verilen Nörolojik Hastalıklarda Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ile Palyatif Bakımda Fiziksel Rehabilitasyon Uygulamaları konulu eğitim, Oda Başkanımız Ahmet Baydın, Genel Sekreterimiz İsa Yıldırım ve AVHO Akademi Eğitim Koordinatörü Prof. Dr. Buğrahan Bekir Yağcı’nın değerli katılımlarıyla gerçekleşti. Bu önemli eğitim, 2024 yılının ilk eğitimi olarak kayda geçti.

Eğitimde, Nörolojik hastalıkların fiziksel etkileri ve bu hastalıklarla başa çıkmanın önemli yolları ele alındı. Dr. İlayda PAZARBAŞILAR’ın deneyimleri ve uzmanlığıyla katılımcılara sunulan bilgiler, veteriner hekimlere değerli perspektifler kazandırdı.

Eğitimin sonunda, Oda Başkanımız Ahmet Baydın katılımcılara teşekkür ederek, eğitimde paylaşılan bilgilerin uygulamaya geçirilmesi ve bu alanda daha fazla farkındalık oluşturulması için çaba harcanmasının önemine vurgu yaptı. Katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle birlikte eğitim programı sona erdi.

Katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Avatar

editorialteam

About Author

Benzer içerikler

Haberler

Atamız’ ı Ziyaret Ettik

  • 13/09/2021
Veteriner Hekimler Birliği, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerimiz ve Veteriner Hekim arkadaşlarımızla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mız vesilesi
Haberler

“VETERİNER HEKİMLİK MESLEĞİNDE KADIN OLMAK” PANELİNE KATILIM SAĞLADIK

  • 05/11/2021
Yönetim Kurulu Üyemiz , Dr. Zeynep Pınar KAYA, İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın düzenlemiş olduğu ? Veteriner Hekimlik Mesleğinde Kadın Olmak?