Haberler

Klinik Eğitim Günleri: Veteriner Hekimlikte Güncel Bilgiler

21-22 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi ve Odamız işbirliğiyle gerçekleştirilen “Klinik Eğitim Günleri” programı başarıyla tamamlandı. Etkinlik kapsamında, veteriner hekimler ve veteriner hekim adayları, klinik uygulamalara yönelik bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı buldu. Büyük merak ve ilgiyle karşılanan programda, alanında uzman eğitmenler tarafından verilen teorik ve pratik eğitimler büyük ilgi gördü.

Klinik Eğitim Günleri, katılımcılara güncel veteriner tıbbi uygulamalarını yakından tanıma ve mesleki gelişimlerini destekleme imkanı sunarak, veteriner hekimliğin geleceği için önemli bir adım oldu. Programın düzenlenmesinde emeği geçen tüm eğitmenlerimize, fakülte yönetimimize ve katılımcılarımıza teşekkür eder, bu tür eğitim faaliyetlerinin devam edeceğini duyururuz.

Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası olarak, mesleki gelişim ve bilgi paylaşımını teşvik eden bu tür etkinliklerin devamını sağlamayı hedefliyoruz.

Avatar

editorialteam

About Author

Benzer içerikler

Haberler

Atamız’ ı Ziyaret Ettik

  • 13/09/2021
Veteriner Hekimler Birliği, Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası üyelerimiz ve Veteriner Hekim arkadaşlarımızla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ mız vesilesi
Haberler

“VETERİNER HEKİMLİK MESLEĞİNDE KADIN OLMAK” PANELİNE KATILIM SAĞLADIK

  • 05/11/2021
Yönetim Kurulu Üyemiz , Dr. Zeynep Pınar KAYA, İstanbul Veteriner Hekimleri Odası’nın düzenlemiş olduğu ? Veteriner Hekimlik Mesleğinde Kadın Olmak?