👤Üye/Öğrenci Girişi      🛒Mağaza 

DUYURULAR

TVHB’nin Kuruluşunun 70. Yılında Haklarımızın İade Edilmesini Talep Ediyoruz!

Değerli meslektaşlarımız,
Hepimizin çok iyi bildiği gibi, Veteriner Hekimler bu coğrafyada geçmişten bugüne önemli görevler üstlendi, hayvan sağlığı, toplum ve çevre sağlığı için büyük sorumluluklar aldı, özellikle Cumhuriyetimizin 100 yıllık sürecinde izi silinemez katkılar verdi.


Ancak, büyük özveri ve fedakarlıkla yerine getirilen sorumluluklara rağmen hak kayıpları ve yaşatılan zorluklar her geçen gün artmakta, yapılan ayrımcılığın sonuçları her geçen sürede daha da derinleşmektedir.


Ve bizler bu haksızlıklara karşı bir süredir verdiğimiz mücadelemizi daha da güçlendirmek için TVHB’nin 70.kuruluş yıldönümünü kutlayacağımız 9 Mart Cumartesi günü MÜCADELE çağrısı yapıyoruz.


Bu amaçla 9 Mart’a kadar planladığımız etkinlik programı aşağıda verilmiştir. 9 Mart sonrası için planlanan eylem ve etkinlikler önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır.
Öğrencilerimizden emekli meslektaşlarımıza kadar, her alandan meslektaşımızla, sadece mesleğimizi merkeze alarak yapacağımız mücadeleyi birlikte sürdürmeyi istiyoruz.

Etkinlikler;
• Taleplerimizi içeren görsellerin 5 Mart (bu akşam) akşamından itibaren tüm meslektaşlarımızın sosyal medyalarından (Cumhurbaşkanı, bakanlar, milletvekillerini etiketleyerek ) paylaşmaları
• Hazırlanan ve Cuma günü paylaşılacak mektubun Sayın Cumhurbaşkanı ile Bakanlara ve milletvekillerine gönderilmesi
• 9 Mart Cumartesi Günü saat 10.00’da Alba Otel adresinde yapılacak basın toplantısına emekli ve çalışan tüm meslektaşlarımızın katılarak destek vermesi
• 9 Mart akşamı X etkinliğinde mesleğimizin sosyal medyada gündeme getirilmesi

❗️❗️❗️
ALBA OTEL ADRES: Kızılay, Kocatepe Mah. Yüksel Cad. No:19 ANKARA

#TVHB70Yaşında
#VeterinerHekimlerHaklarınıİstiyor